O Kideo!

Witamy na Naszej stronie.
Jest nam bardzo miło, że nas odwiedziliście. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej !

Kilka słów o nas. Pomysłodawczynie tego sklepu to kobiety, ale przede wszystkim MAMY. Mamy dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci, które większość dnia bawią i uczą się w przedszkolu. Kupując niejednokrotnie ubrania dla naszych pociech w „sieciówkach” zwróciłyśmy uwagę, że niestety ale jakość odzieży pozostawia wiele do życzenia. Szukanie  jakościowo dobrych, funkcjonalnych i zarazem ładnych rzeczy, nie tracąc przy tym połowy zawartości portfela zwykle graniczyło z cudem.

Pewnego pięknego poranka przy kawie stwierdziłyśmy, że może czas na sklep internetowy, który będzie w posiadaniu odzieży dla przedszkolaków, odzieży, która swoją oryginalnością a zarazem swobodą zachwyci każdego przedszkolaka i jego rodziców. Odzieży, która będzie z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, z polskiej oddychającej bawełny, z oryginalnymi wzorami a zarazem funkcjonalnej i przystępnej cenowo. Postanowiłyśmy, że ubrania marki KIDEO będą od A do Z powstawać w Łodzi – mieście z którego pochodzimy i które niegdyś było centrum  przemysłu włókienniczego.

W naszych głowach jest mnóstwo pomysłów i pewnie niejednokrotnie Was zaskoczymy. Zapraszamy do zakupów bez konieczności wychodzenia z domu.